Russian (CIS)Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Click on the slide!

Автомобіль спеціальний (цементовоз) моделі УС5-20

Призначений для транспортування сухих порошкоподiбних матерiалiв (цементу, тампонажних сумiшей, та iнших сипучих матерiалiв. Автомобіль оснащеий компресором привід якого здійснюється від роздавальної коробки автомобіля.

Детальніше...
Click on the slide!

Автомобiпьний змiшувач механiчний УС6•30

Призначений для транспортування сухих порошкоподiбних матерiалiв (цементу, тампонажних сумiшей, та iнших сипучих матерiалiв), механiчно регульованої подачi цих матерiалiв гвинтовими конвеерами i приготування тампонажних розчинiв при цементуванні нафтових та газових свердловин.

Детальніше...
Click on the slide!

Трубопрокладник пневмоколісний ТК1-3,2

 Призначений для навантаження, розвантаження і укладання в траншеї труб масою до 3,2т., виконання різних підйомнотранспортних робіт в межах його вантажної характеристики, а також для відкачування води з траншеї,… 

Детальніше...
Click on the slide!

Трубовіз ТВ1-20

Призначений для перевезення труб діаметром від 57 до 420 мм, довжиною від 8 до 12 м при комплектуванні причепом вертлюгом та від 12 до 36 м  при комплектуванні причепом з двома стаціонарними балками

Детальніше...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Львівський експериментальний механічний завод "ЛЕМЗ"

Був заснований 18 серпня 1944 року, як ремонтно-механічний завод із спеціалізацією по капітальному і середньому ремонту автомобілів і будівельних механізмів, аеродромного будівництва і військових частин.
В даний момент часу ТДВ "ЛЕМЗ" спеціалізується на виготовлені технічних засобів, які призначені для прокладання магістральних та комунальних трубопроводів. Завод оснащений універсальним обладнанням для виготовлення заготовок і деталей з листової та профільних сталей, механобробки, зварювання, складання машин та вузлів.
На заводі працюють висококваліфіковані інженери, спеціалісти, робітники, які можуть розробити і виготовити на замовлення необхідне обладнання, відповідно до профілю підприємства. Підприємство здійснює комплексні поставки "чистих" приміщень різних класів чистоти, виконує весь комплекс робіт по їх створенню, виходячи з технічних вимог замовника: проектування, виготовлення, монтаж, наладку і здачу "під ключ".
Завод запрошує до співпраці!

 
copiright @ lemz.lviv.ua
sale of the used cars, purchase, sale an auto with a run. Autosale